گروه نمایش و فیلم

به اطلاع اعضای گروه نمایش و فیلم می رسانم

که تعداد زیادی نمایش نامه و کتب نمایشی به دست آورده ام  و باید آنها را در اختیار دوستان قرار دهم تا با اعلام نظر و هم‌اندیشی یک نمایش نامه را انتخاب نماییم نظر خودم از این قرار است که نمایشنامه‌ای اجتماعی و باموضوعات و مشکلات جامعه امروز و و دارای رگه‌ها و ریشه های مذهبی کار شود  (نه کاملاً مذهبی)

با برخی از اساتید نمایش نجف‌آباد همچون آقای پور اسماعیلی صحبت کردم و ایشان اعلام نمودند حاضر به همکاری هستند ولی باید به ایشان هزینه پرداخت نماییم  که  حل این مشکل به عهدة امور فرهنگی دانشگاه می باشد . و همچنان به دنبال صحبت با سایر اساتید نمایش می باشم .

نمایشنامه را به صورت pdf  برای دوستان به دانشگاه می آورم تا با مطالعه اعلام نظر نمایند. لطفا برای دریافت نمایشنامه‌ها مراجعه نمایید .  

درضمن با برخی از دوستانم که سینما را حرفه‌ای تر دنبال کرده و موفق به فروش تولیدات خود به شبکه سراسری تلوزیون ایران شده اند صحبت کرده واز آنها جهت انجام تست برای انتخاب بازیگر دعوت نمودم که اعلام کردند در صورت داشتن پرژه جدید  نظر مساعد دارند و همکاری خواهند نمود .  

/ 1 نظر / 2 بازدید
خرمی

خوشحالم که بالاخره چند تا متن انتخاب کردید پیشنهاد میکنم یک جلسه در اوایل هفته آینده تشکیل بدید و اونجا با حضور همه برای انتخاب نمایشنامه تصمیم بگیریم ممنون